Dark Horses: Italy’s World Cup Triumph (2022) me Titra Shqip

Dark Horses: Italy’s World Cup Triumph (2022) me Titra Shqip

Nov. 13, 2022
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Sezone dhe episode

1Sezoni 1 Nov. 13, 2022
10

Regjizori

Regjizori

Aktorët

Përshkrimi i Filmit

Më 9 korrik 2006, Italia fitoi Kupën e saj të katërt të Botës, duke mposhtur rivalët Francez. Rishikoni historinë e tyre, me ndihmën e disa figurave kryesore si Alessandro Del Piero, Gianluigi Buffon dhe Fabio Cannavaro.

Dark Horses: Italy’s World Cup Triumph (2022) me Titra Shqip
Titulli origjinal Dark Horses: Italy's World Cup Triumph
Transmetuar në dt: Nov. 13, 2022
Përfunduar në dt: Dec. 04, 2022
Sezone 1
Episodet 4
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Czech It Out! (2022) me Titra Shqip
Spy Ops (2023) me Titra Shqip
Raymond Blanc: How to Cook Well (2013) me Titra Shqip
Italia 90: Four Weeks That Changed The World (2022) me Titra Shqip
Dark Net (2016) me Titra Shqip
Fred West: The Glasgow Girls (2023) me Titra Shqip
Ancient Empires (2023) me Titra Shqip
Marvel Studios: Legends 2021
The Essex Murders (2023) me Titra Shqip
Cosmos (2014) me Titra Shqip
Pray, Obey, Kill (2021) me Titra Shqip
Supreme Team (2022) me Titra Shqip
0 0 vota
Vlerësimi Filmit
Abonohu
Njoftoni për
guest

0 Komente
Reagimet në linjë
Shiko të gjitha komentet
0
Do të donim mendin tuaj, ju lutemi komentoni.x