Alert: Missing Persons Unit (2023) me Titra Shqip

Alert: Missing Persons Unit (2023) me Titra Shqip

Jan. 08, 2023
Vlerësimi juaj: 0
9.7 3 vota

Sezone dhe episode

1Sezoni 1 Jan. 07, 2023
10

Regjizori

Regjizori

Aktorët

Dania Ramirez isNikki Parker
Nikki Parker
Scott Caan isDevon Zoellner
Devon Zoellner
Fivel Stewart isSidney Grant
Sidney Grant

Video trailer

Përshkrimi i Filmit

Kur djali i oficeres së policisë Nikki Parker zhduket, ajo bashkohet me Njësinë e Personave të Zhdukur të LAPD-së (LAMPU) për të ndihmuar njerëzit e tjerë të gjejnë të dashurit e tyre, edhe kur ajo kërkon të sajat. Gjashtë vjet më vonë, bota e saj përmbyset kur ish-burri i saj, Devon Zoellner, shfaqet me një foto të djalit të tyre të zhdukur.

Alert: Missing Persons Unit (2023) me Titra Shqip
Alert: Missing Persons Unit (2023) me Titra Shqip
Alert: Missing Persons Unit (2023) me Titra Shqip
Alert: Missing Persons Unit (2023) me Titra Shqip
Alert: Missing Persons Unit (2023) me Titra Shqip
Alert: Missing Persons Unit (2023) me Titra Shqip
Alert: Missing Persons Unit (2023) me Titra Shqip
Alert: Missing Persons Unit (2023) me Titra Shqip
Alert: Missing Persons Unit (2023) me Titra Shqip
Alert: Missing Persons Unit (2023) me Titra Shqip
Titulli origjinal Alert: Missing Persons Unit
Vlerësimi TMDb 8.13 23 vota
Transmetuar në dt: Jan. 08, 2023
Përfunduar në dt: Feb. 27, 2023
Sezone 1
Episodet 9
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Yasuke 2021
Bates Motel (2013) me Titra Shqip
Power Book II: Ghost (2020) me Titra Shqip
American Gigolo (2022) me Titra Shqip
Vikings (2013)
Dark Desire (2020) me Titra Shqip
Yellowjackets (2021) me Titra Shqip
Tulsa King (2022) me Titra Shqip
The Tailor (2023) me Titra Shqip
Dive Club (2021) me Titra Shqip
Sleeper Cell (2005) me Titra Shqip
A Town Called Malice (2023) me Titra Shqip
0 0 vota
Vlerësimi Filmit
Abonohu
Njoftoni për
guest

0 Komente
Reagimet në linjë
Shiko të gjitha komentet
0
Do të donim mendin tuaj, ju lutemi komentoni.x