Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 491 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1sbchill.com
  • Server 2vanfem.com
Cha Cha Real Smooth (2022) me Titra Shqip

Cha Cha Real Smooth (2022) me Titra Shqip

Të biesh në dashuri është e lehtë. Të rritesh është e vështirë.Jun. 17, 2022USA108 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
9 1 votë

Përshkrimi i Filmit

I sapo kthyer nga kolegji dhe i mbërthyer në shtëpinë e tij në Nju Xhersi pa një rrugë të qartë përpara, 22-vjeçari Andrew fillon të punojë si një startues festash për mitzvah në bar / bat – ku ai krijon një miqësi unike me një nënë të re dhe vajzën e saj adoleshente. .

Cha Cha Real Smooth (2022) me Titra Shqip
Cha Cha Real Smooth (2022) me Titra Shqip
Cha Cha Real Smooth (2022) me Titra Shqip
Cha Cha Real Smooth (2022) me Titra Shqip
Titulli origjinal Cha Cha Real Smooth
Vlerësimi IMDb 7.4 12,439 vota
Vlerësimi TMDb 7.309 102 vota
Shpërndarë1

Tituj të Ngjashëm

Crash (1996) me Titra Shqip
Operation Chromite (2016) me Titra Shqip
Broken Flowers (2005) me Titra Shqip
The X Files: I Want to Believe (2008) me Titra Shqip
Inane (2019) Film Shqiptar
Ex (2009) me Titra Shqip
Byzantium (2012) me Titra Shqip
Preparations to Be Together for an Unknown Period of Time (2020) me Titra Shqip
Insidious: Chapter 3 (2015) me Titra Shqip
Murder Bury Win (2020)
Studio 666 (2022) me Titra Shqip
The Interview (2014) me Titra Shqip
0 0 vota
Vlerësimi Filmit
Abonohu
Njoftoni për
guest

0 Komente
Reagimet në linjë
Shiko të gjitha komentet
0
Do të donim mendin tuaj, ju lutemi komentoni.x